Організація Plastic Bank

Хто такі Plastic Bank?

Соціальна організація Plastic Bank заснована у 2013 році та визнана однією з провідних організацій, яка бореться із забрудненням океану пластиком.

 

Забруднення навколишнього середовища та бідність  — це дві глобальні проблеми людства у всьому світі. Тому основною метою Plastic Bank є зменшення кількості пластику, який потрапляє до океанів. Для цього організація збирає пластик у бідних країнах та допомагає місцевому населенню. А ще встановлює спеціальні пункти збору, де люди можуть обмінювати зібраний пластик  на гроші, товари або різноманітні послуги. 

Партнерство з Plastic Bank

 

З 2017 року «Henkel» співпрацює із соціальною організацією Plastic Bank над зменшенням кількості пластикових відходів, які потрапляють в океани.

 

«Henkel» була першою глобальною компанією з виробництва товарів масового вжитку, яка співпрацює із соціальною організацією Plastic Bank.

 

Головною метою партнерства є зменшення відходів пластику, з одночасним поліпшенням життя людей, що живуть в бідності.

 

Компанія «Henkel» поставила для себе мету —  включати соціальний пластик в упакування своєї продукції, для подальшого сприяння розвитку економіки та екології світу.

 

Соціальний пластик зараз інтегрований в різні товари компанії «Henkel»: від засобів для чищення, таких як Biff, Pril&Sidolin, до засобів по догляду ТМ Fa та Schauma.

Менше пластикових відходів = краще життя

Plastic Bank вже 7 років веде боротьбу з пластиковими відходами та бідністю. Їх філософія: пластикові відходи можна використовувати як валюту й обмінювати на гроші, чи інші соціальні вигоди. З 2017 року компанія «Henkel» пишається своїм партнерством із цією організацією.

fa_com_social_plastic_1_660x580

У країнах з високим рівнем бідності та нерозвиненою системою перероблення відходів люди збирають пластикове сміття на пляжі та на землі.

fa_com_social_plastic_2_660x580

Зібрані пластикові відходи сортуються та доставляються до спеціальних пунктів  Plastic Bank.

fa_com_social_plastic_3_660x580

Залежно від об’єму зібраних пластикових відходів та від типу матеріалу, люди отримують компенсацію.

fa_com_social_plastic_4_660x580

Компенсація може включати, але не обмежується: навчальними годинами для дітей, медичною, технічною чи матеріальною підтримкою.

fa_com_social_plastic_5_660x580

Зібрані пластикові відходи будуть перероблені та оброблені для подальшого використання, наприклад, в якості одного з компонентів упакування нашої лімітованої серії «Fa Beach Love »!

fa_com_beach_Love_plasticbank