Fa & Sustainability

Fa надає великого значення охороні навколишнього середовища. Дізнайтесь більше про нашу прихильність до відповідального споживання та партнерства із соціальними організаціями нижче.

Організація «Plastic Bank» та «соціальний пластик»

З 2017 року Henkel співпрацює із соціальною організацією «Plastic Bank», щоб допомогти зменшити кількість пластикових відходів, які потрапляють до світового океану.

Організація «Plastic Bank» була заснована у 2013 році з метою боротьби з океанічним пластиком та бідністю, двома світовими проблемами та викликами. Plastic Bank будує етичні екосистеми утилізації у прибережних громадах та переробляє зібрані пластикові відходи для майбутнього використання. Їхня концепція: місцеві жителі можуть збирати пластикові відходи з океанів та узбережь та обмінювати їх на гроші чи соціальні виплати..

Як це працює?

Основна мета Організації «Plastic Bank» — зменшити кількість океанічного пластику та пластикових відходів, перш ніж вони потраплять до океанів, покращуючи при цьому життя людей. Для досягнення цієї амбітної мети організація «Plastic Bank» розробила етичні екосистеми утилізації зібраних пластикових відходів.

Вона будує центри збору в країнах з високим рівнем бідності та недостатньо розвиненою системою утилізації відходів.

  1. У районах із центрами від організації «Plastic Bank» місцеве населення може збирати пластик з узбережів океанів та доставляти його до самих центрів.
  2. Залежно від ваги зібраного пластикового сміття та залежно від типу матеріалу, збирачі отримують компенсацію. Наприклад, навчальні години для дітей, медичне забезпечення, технічну підтримку або гроші.
  3. Потім організація переробляє усе зібране у пластик, який ми називаємо Social Plastic®. Цей Social Plastic® можна використовувати для створення нових товарів, таких як наші прозорі пляшки Fa 250 мл! Детальніше про Social Plastic® за посиланням: https://plasticbank.com/social-plastic-partnership/

Henkel підтримує поточні проекти в Гаїті, на Філіппінах, в Індонезії та робить значний внесок у розвиток нових філій у Єгипті.

Хочете дізнатися більше? Перегляньте сторінку на офіційному сайті Henkel на тему «Партнерство з Plastic Bank» (henkel.com)