Ueber uns

Компанія

Schwarzkopf & Henkel – косметична частина компанії Henkel Group – одного з найбільших виробників косметики у світі. Компанія стрімко росте задля однієї мети – піклування про споживачів у кожному куточку світу. Зараз ми турбуємося про 150 країн, беручи на себе відповідальність за красу та здоров’я жителів. Будь-яка акція фа, спеціальна пропозиція чи програма – не просто наша політика, а й бажання допомагати усюди.

 Ім’я Schwarzkopf & Henkel  – це не просто бренд, це всесвітньовідомі засоби і широкий асортимент інструментів  для будь-якого догляду та стайлінгу волосся. Наша спеціалізація – це також якісний та надійний догляд за шкірою і порожниною рота.  Нашим засобам для догляду за волоссям вдалося здобути довіру не лише звичайних споживачів, а й косметологів і стилістів, які не багато років працюють в індустрії краси та здоров’я.  

Робота підрозділу Schwarzkopf Professional підняла команду на  четвертий рядок в рейтингу світових професіоналів індустрії краси. Але головна наша мета – комфорт звичайних споживачів. Акцiя fa – це завжди в першу чергу турбота про маму, яка хоче найкращого для малюка, про жінку, що мріє виглядати казково, про чоловіка, якому ми хочемо гарантувати впевненість у собі протягом всього дня.