• fa_master_teaser_960x420
  • Fa-men
  • Fa
  • fa1

FA MEN

Ще з моменту своєї появи засоби Fa вирізнялися серед конкурентів тим, що не лише виконували свою мету - відмивали шкіру, а й турбувалися про неї, зволожуючи та піклуючись. Пройшло більше 60 років, мінявся дизайн та упаковка, покращувався склад, перероблювався аромат. Та одне залишалося незмінним - турбота, з якою спеціалісти компанії підходять до створення продукту. Робота в офісі чи заняття спортом, пікнік чи похід у кіно - ми передбачили будь-який розвиток подій дня і можемо гарантувати, що він стане успішним.

 

Відчувайте свіжість протягом усього дня з Fa men

Активний робочий день сучасного чоловіка потребує сили, енергії та найголовніше – впевненості в собі.  Будь-хто, хто намагається триматися у темпі життя великого міста, знає, як важливо зберігати запоруку впевненості  - чистоту та свіжість. Після дня поїздок, переговорів та зустрічей дуже важко залишатися в формі, і звичайний антиперспірант не зможе стати помічником у такому завданні. До догляду за собою потрібно підходити комплексно, ретельно обираючи і гель для душу,  і дезодорант.  Для гарантії максимального захисту дезодорант має мати:

1. Стійкість

2. Можливість усувати запахи

3. Ненав'язливий аромат

4. Гіпоалергенний склад

З Fa men ви зможете почуватися свіжим не лише виходячи з душу, а й протягом усього дня. Гелі для душу Fa мають сильний тонізуючий ефект, що дає вам можливість відчути себе бадьоро відразу після душу. Дезодоранти мають інноваційний склад, який володіє стійким ароматом, що довго тримається на шкірі, не подразнюючи її завдяки гіпоалергенним компонентам, які схвалені алергологами. Головна перевага цього продукту – він не маскує неприємний запах, а допомагає усунути бактерії, що стають його причиною. Фа – не просто черговий виробник засобів гігієни  -  це бренд, який вже більше 60 років працює для покращення свого товару. Саме невпинний розвиток та інноваційний підхід допомагають компанії піклуватися про кожного споживача.  

 

Fa – найнадійніший помічник справжнього чоловіка

Комплекс створено для справжніх чоловіків, яким потрібне не маскування запаху, а радикальне усунення його причини. Кожен новій день з Fa.ua буде наповнений енергією, натхненням і впевненістю у собі. І навіть після напруженого дня ви будете впевнені в тому, що ніщо не зіпсує приємний вечір.